Krajšie Vianoce pre malé objaviteľky a objaviteľov

Objavte svet plný otázok s aspektovskými hrdinkami, ktoré nájdete v knižkách pre všetky deti a ich dospelých.

S Jankou z knižky Jé, jé, jé sa dozviete: Ako je to s ospevovanou láskou na veky vekov a prečo sú ľudia niekedy šťastní a inokedy nie? Čo sa deje pri bozkávaní? Prečo mamina trošilililinku klame? Aký je osud mŕtveho stromu? Prečo sa ten chlapec s dievčaťom toľko bozkávajú? A ešte všeličo iné.

So zvedavou Babetou z knižky Babeta ide do sveta zas budete objavovať svet, čítať z encyklopédie, rozmýšľať, čo skrývajú rozprávky, a zachraňovať zvieratká.

Tri ježibaby Friga, Triga a Mariga z knižky Ježibaby z Novej Baby vás prenesú na novobabie sídlisko, kde riešia neobyčajnú kopu problémov, s ktorými si často nevedia rady rodičia ani deti, ani starí otcovia a staré mamy, ba ani starosta. S trojicou ježibáb sa veru nudiť nebudete, pretože: „My sme tri, tri sestry ježibabky, svet je na nás veru krátky, abra dabra fuk, nikomu ani muk."

Knižky pre malé objaviteľky a objaviteľov sú skvelým darčekom pod stromček. Objednať si ich môžete do 20. decembra on-line, mailom na adrese administrativa(zavinac)aspekt(bodka)sk alebo osobne v ASPEKTE každý pracovný deň od 9.00 do 16.00 (prípadne podľa telefonickej dohody).

Viac informácií o knižkách:

Kaat Vrancken, JÉ,JÉ,JÉ

Jana Juráňová, BABETA IDE DO SVETA

Jana Juráňová, JEŽIBABY Z NOVEJ BABY

Jaroslava Blažková, MINKA A PYŽAMINKA (2. VYDANIE)

Knihy pre deti a mládež